KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15328024
nr 1532 8024
Blandteknik
Aarne Vasar (1949-1994). Estland, Signerad, blandteknik, daterad a tergo, 91, "Olemine V", 64x47 cm, yttermått inklusive ram: 67x50 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:19:35
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr